Kudy k nám

Najdete nás v tělocvičně TJ Sokol Plzeň – Nová Hospoda na adrese Prostřední 7, Plzeň. Cvičíme během školního roku každý čtvrtek od 20:00 do 21:30 hodin.

MHD, konečná Nová Hospoda – konečná trolejbusů č. 12, 15 a 17, jedná se o nejrychlejší spojení Nové Hospody s centrem Plzně, jízda ze zastávky U Práce sem trvá 15 minut. Nové spojení představuje trolejbus č. 19 s trasou Karlov – Jižní Předměstí – Dobrovského – Heyrovského – Bory – Nová Hospoda. Z konečné je to k nám necelých 500 metrů pěšky, nejkratší trasa vede ulicemi Dopravní – Domažlická – K Plzni – Prostřední (po chodníku a obytnou zónou). Jízdní řád trolejbusu najdete na webu PMDP.

MHD, zastávky u rondelu Folmavská (tzv. „kruháč u Makra“) – odtud je to k nám něco přes kilometr chůze. Staví zde autobusy č. 24 a 25, které zajišťují spojení z Bor, Skvrňan, Košutky, Vinic, Bolevce, ale i Křimic a Radčic. Ještě o něco dále od kruháče staví autobus č. 29, který jede z Doubravky přes Slovany a Bory a autobus č. 30, který jede z Košutky přes Doubravku, Slovany a Bory. Jízdní řád autobusů najdete na webu PMDP.

Na kole, koloběžce, elektropřibližovadle či hoverboardu – k Sokolovně vedou cyklotrasy 2151 a 2258, před tělocvičnou je umístěn stojan na kola.

Autem, na choperu či na motorce – lze zaparkovat přímo před tělocvičnou (4 parkovací místa), jinde v Prostřední ulici nebo za rohem v ulici K Plzni. Prosím buďte ohleduplní k místním, a to jak při parkování, tak při průjezdu obytnými zónami.