Kudy k nám

Najdete nás v tělocvičně TJ Sokol Plzeň – Nová Hospoda na adrese Prostřední 7, Plzeň. Cvičíme během školního roku každý čtvrtek od 20:00 do 21:30 hodin.

MHD, konečná Nová Hospoda – konečná trolejbusu č. 12, jedná se o nejrychlejší spojení Nové Hospody s centrem Plzně, jízda ze zastávky U Práce sem trvá 15 minut. Z konečné je to k nám necelých 500 metrů pěšky, nejkratší trasa vede ulicemi Dopravní – Domažlická – K Plzni – Prostřední (po chodníku a obytnou zónou). Jízdní řád trolejbusu najdete na webu PMDP.

MHD, zastávky u rondelu Folmavská („kruháč u Makra“) – odtud je to k nám něco přes kilometr chůze. Staví zde autobus č. 24, který představuje spojení z Bor nebo ze Skvrňan. Dále trolejbusy č. 15 a č. 17 jedoucí z Doubravky přes centrum města. Ještě o něco dále od kruháče staví autobus č. 29, který jede z Doubravky přes Slovany a Bory a autobus č. 30, který jede z Košutky přes Doubravku, Slovany a Bory. Jízdní řád trolejbusů a autobusů najdete na webu PMDP.

Na kole – k Sokolovně vedou cyklotrasy 2151 a 2258, před tělocvičnou je umístěn stojan na kola.

Autem – lze zaparkovat přímo před tělocvičnou (4 parkovací místa) nebo jinde v Prostřední ulici, anebo za rohem v ulici K Plzni. Prosím buďte ohleduplní jak při parkování, tak při průjezdu obytnými zónami na Nové Hospodě.